Přeprava lesnické techniky po ČR i v zahraničí

Přeprava lesnické techniky je často výzvou, která vyžaduje specializované přístroje a znalosti. Při manipulaci s těžkými a objemnými stroji je důležité zvolit spolehlivou a efektivní metodu dopravy. Společnost Richter Company vám nabízí profesionální přepravu lesnické techniky s pomocí odtahových speciálů v České republice i v zahraničí.

Naše specializovaná flotila vozidel je vybavena hydraulickými rameny, která umožňují bezpečný a přesný přenos lesnické techniky. Jsou navrženy tak, aby zvládly manipulaci s různými typy strojů. Díky nim je přeprava lesnické techniky efektivní a šetrná k okolnímu prostředí.

Přepravíme vaši techniku v tuzemsku i zahraničí

Nabízíme rychlé a bezpečné nakládání a vykládání strojů. Naše zkušené a odborné posádky zajišťují, že přeprava lesnické techniky probíhá s maximální péčí a dodržováním bezpečnostních standardů. Jsme si vědomi, že lesnická technika je drahocenným nástrojem pro vaši práci v lese, a proto se k ní stavíme s odpovídající péčí a respektem.

Kontaktujte nás

Naše služby jsou přizpůsobeny vašim individuálním potřebám a časovým omezením. Kontaktujte nás pro více informací o naší přepravní službě lesnické techniky nejen s hydraulickou rukou a dejte nám příležitost ukázat vám naši profesionalitu a spolehlivost.

Rádi vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku přepravy

Do 48 hod, v akutních případech, prosím, volejte.